O nás

Sme mladá a progresívna spoločnosť, ktorá ponúka komplexné jazykové služby. Ako jazyková vzdelávacia agentúra sa špecializujeme primárne na výučbu anglického jazyka. Využívame pritom overenú a efektívnu metódu vyučovania, ktorá je orientovaná hlavne na zdokonalenie anglického jazyka v pracovnom procese. Našimi klientmi sú predovšetkým podnikatelia, majitelia firiem a ich zamestnanci, ktorí potrebujú v rámci svojej profesie a pracovného zamerania používať anglický jazyk, či už pri komunikácii s obchodnými partnermi, korešpondencii alebo v ďalších situáciách v rámci svojej každodennej práce.


Naším poslaním je sprevádzať Vás na ceste za zdokonaľovaním svojich jazykových schopností a prostredníctvom efektívnych metód výučby Vám pomôcť priblížiť sa k Vašim cieľom.


Sme presvedčení, že flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa potrebám a želaniam klientov tvoria v prípade nami poskytovaných jazykových služieb základ Vašej spokojnosti. Preto volíme u každého klienta ako aj študenta individuálny prístup.